ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Кемер
KAtegorija
Hotel Barut 5* - Kemer
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Како дел од престижната групација со истото име, Барут Кемер нуди високи стандарди на услуга и пријатен амбиент, на крајбрежјето на Кемер, само 500 метри оддалечен од центарот на Кемер.

 

 

Карактеристики на хотелот:

 

- Голем базен

- Компактна територија

- Во близина на центарот на Кемер

 

 

Ultra All Inclusive:

- Домашни и увозни алкохолни пијалаци во текот на целиот ден во сите барови и ресторани,  24 часа во Lobby Bar

- Пијалаци во дискотека до 02:30

- Пијалаци во Red Bar до 03:00

- Оброци на шведска маса

- Закуски во текот на денот на плажа и покрај базен

- Меѓуоброци

- Сладолед во одредено време 

- Цеден сок од портокал наутро

- Свежи овошни сокови во Витамин Бар

 

 

Плажа и базени:

 

- Камена плажа

- Платформа на вода со душеци за плажа 

- 2 базени (едниот само со вештачки бранови)

- Бесплатни чадори, лежалки и пешкири

 

 

Забава:

- Игри и трки во базен

- Аеробик *Beach Volley

- Пинг-Понг 

- Тенис

- Теретана

- Претстави и забава во амфитетар секоја вечер

- Музика во живо (одредени денови)

- Дискотека 

- Мини клуб (4-12 години)

- Детско катче

- Посебна храна

 

 

Услуги кои се наплаќаат:

 

- Водните спортови на гориво

- Билијард

- Куглање

- Масажи

 

 

На следниот линк можете да пребарате и споредите цени за сите хотели од чартер програмата за Турција - Лето 2018:

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)