ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Hotel Athos Palace 4* - Kalitea
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

На два километри од Калитеа, во парк опкружен со борова шума, на самиот морски брег е распослан овој хотелски комплекс кој има сопствена плажа и отворен и затворен базен. Хотелот располага со најразлични  анимации за деца и возрасни, има отворено кино, продавници, шест тениски терени (со доплата), спортски игралишта, ресторани, барови, паркинг... Чадорите и лежалките околу базенот се вклучени во цената, а на плажа се доплаќаат. Крпите и на плажа и на базен се плаќаат. Интернетот е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)