ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели цени по ден
Хотел "Aronia Beach" 4* - Сончев Брег
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Aronia Beach Hotel е лоциран во јужниот дел од ресортот Сончев Брег. Се наоѓа на прва линија на плажа, веднаш до прекрасната песочна плажа на Црното Море. Како дел од ланецот хотели со 4 ѕвезди, истиот нуди модерно опремени, комотни и пријатни хотелски соби опремени со се што Ви е потребно за престој кој ќе биде запаметен по уживање.

Хотелот располага со: 3 надворешни базени, од кои едниот е 25 метри долг, лежалки и чадори за сонце покрај базените, внатрешен базен, спортски центар (опремен со теретана, опрема за пинг понг, сала за гимнастика), сауна, масажи, детско катче и сала за анимирање на деца, игри за забава (билијард и слични апарати), интернет бесплатен во лоби бар, паркинг (бесплатните места се ограничени).

Тимот за анимации ќе се погрижи Вашиот одмор да биде активен и незаборавен. Особено внимание се обрнува на малите гости, овозможувајки им на родителите да имаат слободно време за уживање, релаксирање и забавни активности.

Собите се опремени со: клима, кабловска ТВ, персонален сеф, минибар, телефон. Купатилото е опремено со фен за коса.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО (All Inclusive)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД

 

 

Во цените е вклучено: сите оброци, и пијалоци од локално потекло, лежалки и чадори околу базен.

- Попустите и промоциите НЕ може да се комбинираат.

- Бебешко креветче – бесплатно (на барање)

 

Политика на отказ на резервација: 

Отказ на резервација до 14 дена пред пристигање – без пенали, доцен отказ – 1 ноќевање пенали.

 

Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур. 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)