ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Афитос
KAtegorija
Hotel Aristotelis 4* - Afitos - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотел "Aristotelis" 4* - Афитос

 

Хотел АРИСТОТЕЛИС**** се наоѓа на 1км од традиционалното село Афитос и ги исполнува сите барања за прекрасен одмор. Располага со двокреветни, трокреветни, четирикреветни и шесткреветни соби. Хотелот исто така располага со 2 бара, ресторан, 2 базена, мини маркет…

 

 

Минимален престој: 3 ноќевања

 

Ресторан: Појадок (07:30-09:30), Ручек (12:30-14:30), Вечера (19:00-21:30)

 

Кафе Бар (09:30-23:00): Алкохолни пијалоци (пиво во чаша, вино во чаша, ретсина), безалкохолни пијалоци (вода, оранжада, лимонада, спрајт, кафе, чај…). Барот на плажа и лоби барот НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ во ALL INCLUSIVE.

 

* Цените се изразени по лице / на ден со се вклучено (ALL INCLUSIVE);
* Прво дете до 11,99 години БЕСПЛАТНО;
* Второ дете до 5,99 години БЕСПЛАТНО;
* Второ дете од 6-11,99 години – 50% попуст;
* Трето лице – 30% попуст;
* Четврто лице – 50% попуст.

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)