ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Hotel Ammon Zeus 4* - Kalitea
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелот е лоциран на една од најубавите и најчистите плажи на Халкидики надградена со Сино Знаме - во Калитеа, на самиот морски брег со идеална местоположба. Располага со базен, бар, ресторан, теретана, паркинг (сауна, турска бања и џакузи со доплата). Чадорите и лежалките околу базенот и на плажата се вклучени во цената, а на плажа се плаќаат. Крпите и на плажа и на базен се изнајмуваат со депозит. Интернетот е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)