ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
KAtegorija
Хотел Amira 5* -- Банско
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

HOTEL AMIRA“ 5*****

 

EARLY BOOKING : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2017

 

 

Новогодишна вечера (незадолжителна): Возрасни - 125, деца од 6-11.99 год - 65 €

деца од 2-5.99 год - 15 € доколку сакаат да имаат вечера

(не подлежи на EARLY BOOKING)

 

Цената е по соба од ден и вклучува:

  - Ноќевањe со појадок и вечера

 -Сместување според избраниот тип на соба

-Користење на внатрешниот базен за возрасни со зона за хидромасажа и оддел за деца

- Финска сауна,парна бања, панорамска инфрацрвена сауна со вградени паноа од хималајска сол, внатрешно џакузи, релакс сала, фитнес сала, детски оддел со play station, мини сеф, интернет, трансфер: хотел-жичара-хотел, туристичка такса

 

Цената не вклучува:

-Превоз и патничко осигурување

 

Услови за деца:

- Дете до 5,99 год  бесплатно (сместување со 2 возрасни)

 

Напомена:

- Во студијата можат да се сместат 2+1 лица

(2 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица

(2 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

 

Плаќање исклучиво во денарска противвредност по курс 1€= 62 денари

 

Информации, резервации и уплата:

ТА„Атлантик Турс“ Кавадарци

телефон/факс:043/ 420 885 ; 412 885; 413 885

ТА „Атлантик Турс“ Скопје

телефон/факс: 023/ 109 825 ; 109  826

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)