ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
БАНСКО 11. Октомври
KAtegorija
Hotel Amira 5* - Bansko - 11. Oktomvri
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

HOTEL "AMIRA" 5*****

(11.10.2018 - 14.10.2018)

 

 

Кликнете за точна локација

 

 

 

Цената е по лице од ден и вклучува:

 

  - Ноќевањe  со појадок или полупансион (појадок и вечера)

 

 -Сместување според избраниот тип на соба

 

-Користење на внатрешниот  базенза возрасни со зона за хидромасажа и оддел за деца

 

 Финска сауна,парна бања, панорамска инфрацрвена сауна со вградени паноа од хималајска сол, внатрешно џакузи, релакс сала, фитнес  сала, детски оддел со игри, мини сеф, интернет, туристичка такса

 

 

Цената не вклучува:

 

- Превоз и патничко осигурување

 

 

Услови за деца:

 

- Деца до 13,99 год  на услуга ноќевање со појадок бесплатно (сместување со 2 возрасни)

 

- Деца од 5,99 до 13,99 години на услуга ноќевање со појадок и вечера плаќаат по 9 евра  (сместување со 2 возрасни)

 

-Трет возрасен (над 13.99 години) сместен на дополнителено легло во студио или апартман доплаќа 70% од цената на возрасен на редовно легло

 

 

Напомена:

 

- Во студијата можат да се сместат 2+1 лица

(2 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

 

- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица

(2 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

 

 

Плаќање исклучиво во денарска противвредност по курс 1€= 62 денари

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)