ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Hotel Alia Palace - Pefkohori
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелот се наоѓа над летувалиштето, на еден километар од центарот на градот опкружен со маслинки и борова шума. Собите се наоѓаат во неколку одвоени објекти и секоја е посебно дизајнирана. Располага со голем отворен базен со лежалки кои се вклучени во цената, а чадорите за сонце и крпите се користат со депозит. Хотелот има спа центар (фитнес, сауна и џакузи со доплата), тениски терени (со доплата), ресторани, барови, продавница, превоз до плажата и до центарот неколкупати во текот на денот и интернет кој е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)