ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Hotel Aithrion 4* - Kriopigi
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

  

 

Хотелот Аитрион се наоѓа на околу 800 метри најорганизираната плажа во областа, близу до селото Криопиги, во срцето на полуостровот Касандра на Халкидики.

   

Хотелот располага со 23 соби (10 двокреветни апартмани, 10 трокреветни и 3 двокреветни соби). Сите соби имаат сопствен балкон и тоалет, клима уред, телевизор, фрижидер и фен за коса. Хотелот има голем базен, бар и ресторан. Во лобито на хотелот има безжичен пристап до интернет (Wi-Fi).

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)