ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Hotel Aegaen Melathron 5* - Kalitea
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелот се наоѓа на полуостровот Касандра, на 3 км од Калитеа. Го сочинуваат две централни згради и комплекс од бунгалови кои се наоѓаат од двете страни на патот и меѓусебе се поврзани со подзмен премин. Поголем дел од собите имаат поглед на базен или на градина, а во делот под патот има соби со поглед на море. Хотелот се карактеризира со естетика и се препорачува за луксузен и опуштен одмор. Располага со девет базени на отворено од кои осум со морска вода и еден со слатка вода, барови на плажа, ресторани и сопствена песочна плажа. Лежалките и чадорите за сонце се користат со доплата, а крпите на плажа со депозит.  Хотелот располага со спа центар (затворен базен, фитнес центар, турска бања), како и сауна, џакузи, масажа и козметички салон кои се користат со доплата.  Хотелот има спортски терени за рекреација и бесплатен интернет.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)