ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Белек
KAtegorija
Gural Premier 5* - Belek
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Gural Premier нуди многу забава во беспрекорно луксузен и комфорен амбиент.

 

 

- Храната е разновидна, свежа и со избрани специјалитети од Медитеранот. Производите на скара, сите сезонски овошја, ориенталните и модерните слатки, салати од месо, суши и други азиски специјалитети. Snack рестораните нудат овошја, сладоледи, производи на скара, хамбургери, пити и мезиња.

 

- 24 часа домашни и увозни освежителни и алкохолни пијалаци во баровите и рестораните

 

- Kafe Lavazza во сите барови

 

- Коктели и освежителни пијалаци на плажа, покрај базените и аква-паркот

 

- Појадок се служи во бифето, во периодот од 07:00 до 11:30 часот

- Ручек во бифе, во периодот од 12:30 до 14:00 часот

- Вечера во бифе, во периодот од 19:00 до 21:30 часот

- Night Restaurant служи во периодот од 23:00 до 07:00

- Цеден сок од портокал во текот на целиот ден

- Сладолед без ограничување

- Пијалаци во дискотека

 

*Освежителните пијалаци се даваат во шишиња или лименки, додека алкохолните пијалаци во стаклени чаши

 

Во рестораните виното се нуди во шишиња и се служи на маса

 

Сите пијалаци се со висок квалитет

 

Аква-парк:

Обожавателите на силните емоции ќе доживеат непрекинат наплив на адреналин во овој огромен аква-парк со површина од 15.000 м2, кој го сочинуваат 5 базени, 8 тобогани без дно и врв за возрасни (Дупка во просторот, Црна дупка, Rafting, Multislide, Жолтиот Вител, Синиот Вител, Камикази, Тунел со слободен пад).

За децата од сите возрасти на располагање се 7 тобогани: Троделен октопод (3), Мини-тобогани (2), Зелен тобоган, Син тобоган и еден базен со песок за бебиња. Еден пиратски базен со мини-тобогани во форма на змија, желка и октопод се вистинска атракција за забава за децата.

Занималните, базените со џакузи и другите многубројни атракции ја прават зоната на аква-паркот најомилениот дел од ресортот за сите генерации...

 

 

Земјата на среќните деца:

Станува збор за детски клуб каде што децата се забавуваат од 10:00 до 23:00 часот под надзор на обучени негуватели. Претстави, трки, настани подготвени специјално за деца, креативни и квалитетни програми и мини-диско се неколку од можностите за забава кои им се нудат на децата во амбиент како од бајките.

 

 

На следниот линк можете да пребарате и споредите цени за сите хотели од чартер програмата за Турција - Лето 2018:

 

 

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)