ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
Green Wood 4* - Bansko - 2020
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

  

 

 

 

Дополнителни услови:

 

 

- Деца до 5.99 год. – бесплатно

- Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

- Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

- Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

Напомена: за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

 

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

 

- Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.   

- Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)

- Детски кат

- Интернет, паркинг

 

 

Во цените не е вклучено:

- патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)