ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
СОПСТВЕН ЗАКУП - ЛЕТО 2024
ГРЦИЈА- НАЕМ НА АПАРТМАНИ ОД ДЕН
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

ГРЦИЈА - НАЕМ НА АПАРТМАНИ ОД ДЕН

 

КАСАНДРА & СИТОНИЈА

Период: 30.05.2024-09.06.2024

(минимум 5 ноќевања престој)

 

НЕА ФЛОГИТА-ВилаBOUZALIS

 Наем на 1/4апартман (улица)........ 45 евра

Наем на 1/5 апартман (море) ........ 55 евра

Наем на 1/6 апартман/дуплекс (море) ........ 65 евра

Наем на 1/8 апартман/дуплекс (море) ........ 70 евра

 

 

НЕОС МАРМАРАС-ВилаMERSINIS

 Наем на 1/2+2апартман........ 40 евра

 

Вила SANTALA

Наем на 1/4 апартман (море )........ 55 евра


__________________________________________________________________

 

АТОС

Период: 30.05.2024-05.06.2024

(минимум 3 ноќевања престој)

 

 

НЕА РОДА

 

Апартхотел LAZARIDIS

 Наем на 1/2+1студио........ 30 евра

 

 

Вила Maria Pashalidou

 Наем на 1/3студио........ 30 евра

Наем на 1/5 апартман/дуплекс ........ 45 евра

 

Вила Lena

 Наем на 1/2студио........ 25 евра

Наем на 1/4 апартман........ 35 евра

Наем на 1/5 апартман (море) ........ 45 евра

 

 

Напомена: Понудата важи само за со сопствен превоз. Доплата за туристичка такса 1,5 евра по соба од ден

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)