ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Грција - Хотели - Лето 2024
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

За резервација на хотелско сместувањe потребна е уплата од 50%. По добивање на потврда на резервацијата, остатокот се доплаќа до 21 ден од денот на поаѓање.

 

Early booking до 40% до 31.12.2023

 

За избор на хотели во Грција можете да го користите системот од линкот подолу кој е од информативен карактер. За сите официјални информации и резервации Ве замолуваме да не` контактирате во агенцијата.

  

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)