ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
Grand Royale 4* - Bansko - 2019
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

 

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат:

 

- Ноќевање со појадок

- Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)

- Детски кат

- Интернет, паркинг

 

 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН: возрасен - 10€ , дете - 5€

 

 

Во цените не е вклучено:

 

- патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)