ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Банско
Grand Hotel 4* - Bansko - 2019
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

 

 

НАПОМЕНА : Цените НЕ важат за Национални и Интернационални Празници

 

 

Цената вклучува:

 

- Ноќевање на база ALL Inslusive;

- Користење на финска, солена, инфра црвена и арома сауна, парна бања, амам, џакузи, релакс соба, шок туш и шок базен;

- Користење на внатрешен акватоничен базен, НАДВОРЕШЕН БАЗЕН, детски базен и фитнес центар;

 

 

Цената не вклучува:

 

- Туристичка такса 1€ по лице на ноќ!

 

 

All Inclusive пакетoт вклучува:

 

- Појадок (07:30 - 10:30ч) во основен ресторант;

- Brunch (11:00 - 12:00ч) во Lounge Bar - слатки, соленки и пијалоци;

- Ручек (13:00 - 15:00ч) во основен ресторант;

- Happy Hours (16:00 - 17:00ч) во Lounge Bar - овошје, сандвичи, слатки и пијалоци;

- Вечера (19:30 - 22:00ч) во основен ресторант;

- Кафе, чај, сокови, бугарски алкохол, вино и пиво (10:00 - 21:30ч) во Lounge Bar.

 

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)