ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Боровец
Festa Winter Palace 5* - Borovec - 2020
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019/2020

 

 

Специјална понуда за период на престој 10.04-15.06.2019 и 01.09-30.11.2019: бонус 4=3

 

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат:

 

- Ноќевање со појадок / Полупансион / All Inclusive Light

- Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)

- Интернет

 

 

Во цените не е вклучено:

 

- патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

- паркинг

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)