ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Боровец
Festa Chamkoria 4* - Borovec - 2020
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

  

ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019 / 2020

ФЕСТА ЧАМКОРИЈА 4* - СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 
10% ПОПУСТ за следниве термини во ЈАНУАРИ : 
04.01-11.01.2020 | 05.01-10.01.2020 | 11.01-18.01.2020 | 11.01-14.01.2020

 

 

 

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат:

 

- Ноќевање со појадок / Полупансион / All Inclusive Light

- Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)

- Интернет, паркинг

 

 

Во цените не е вклучено:

 

- патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)