ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ЕГИПЕТ
Египет - Чартер програма 2022
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

ТА Атлантик Турс за ЛЕТО 2022 Ви нуди комплетна организација на авионски аранжмани за дестинациите Хургада, Сома Беј, Макади Беј и Сал Хашиш во Египет.Сите понуди се однесуваат на пакет аранжман: 7, 10, 11 и 14 дена (all inclusive / ultra all inclusive), авионски превоз, аеродромски такси, администрациски трошоци, трансфер од аеродром до хотел и обратно.

 

 

 

- Цени со Early Booking попусти и одлични услови .. резервирајте до 28.02 со уплата од само 100 € за резервација!

- Останатите 30% можете да ги доплатите до 31.03

- Краен рок за доплата на аранжманот - 14 дена пред поаѓање

 

 

 

- Чартер летови од Јуни до Септември!

 

- Пакет аранжмани со 7, 10, 11 и 14 дена

 

 


 

Релација на лет:

Скопје - Хургада - Скопје

 

 

  

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)