ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ЕГИПЕТ
Египет - Чартер програма 2019
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

ТА Атлантик Турс за ЛЕТО 2019 Ви нуди комплетна организација на авионски аранжмани за дестинациите Ел Гуна, Хургада и Сома Беј во Египет.Сите понуди се однесуваат на пакет аранжман: 7 дена / 6 ноќевања (all inclusive / ultra all inclusive), авионски превоз, аеродромски такси, администрациски трошоци, трансфер од аеродром до хотел и обратно.

 

Релација на лет:

Скопје - Хургада - Скопје

 

Термини:

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)