ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Нова Година 2018
KAtegorija
Дочек на Нова 2018 Година - Банско
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

ДОЧЕК НА НОВА 2018 ГОДИНА

HOTEL BELVEDERE Holiday Club“ 4*-БАНСКО

 

(29.12.2017 – 01.01.2018)

 

Три ноќевања со појадок…..139 евра

Три ноќевања со појадок и вечера ...159 евра

 

 

Цената вклучува:

-Три ноќевања по лице според избраната услуга (ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера), користење на внатрешен базен со вградени тангенторни ефекти, финска сауна, парна бања, инфрацрвена сауна со вградени паноа од хималајска сол,фитнес, внатрешно џакузи,интернет,паркинг,детски оддел, туристичка такса

 

Цената не вклучува:

-Доплата за новогодишна вечера...75 евра за возрасни, 40 евра за деца од 6-12 години

(не е задолжителна)

- Користење на бањарки (доплата на рецепција во хотелот)

-Патничко осигурување

 

Напомена:

-Деца до 6 години бесплатноДеца од 6 до 11,99 години плаќаат 30 евра за три ноќевања со појадок или 39 евра за три ноќевања со појадок и вечера...

-Трето возрасно лице плаќа 63 евра за три ноќевања со појадок или 78 евра за три ноќевања со појадок и вечера...

- Новогодишната вечера не подлежи на Early booking

- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица (2 лица плаќаат 100 %)

- Во апартманите со две спални можат да се сместат 4+2 лица(4 лица плаќаат 100 %)

 

Напомена: Плаќање исклучиво во денари по курс 62

 

Информации, резервации и уплата:

ТА„Атлантик Турс“ Кавадарци

телефон/факс:043/ 420 885 ; 412 885; 413 885

ТА „Атлантик Турс“ Скопје

телефон/факс: 02/ 3109 825 ; 3109  826

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)