ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Cronwell Platamon Resort - Nei Pori
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелскиот комплекс е сместен на преубавата песочна плажа меѓу Платемона и Неи Пори и е идеален за семејства со деца бидејќи има детско игралиште и располага со спортски и рекреативни содржини за децата. Располага со барови, ресторани, паркинг простор, неколку базени на отворено, СПА со затворен базен (се користи со доплата). Чадорите и лежалките околу базенот и на плажата се вклучени во цената. Интернетот е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)