ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Bomo Julia Hotel 3* - Fourka
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

  

Хотелот нуди комфорни и едноставно уредени соби, базен, интернет… Реновиран е 2016-2017 год. - купатилата се комплетно реновирани, има нови столчиња во собите, нови телевизори со рамен екран од 24 инча, нови плафонски вентилатори во ресторанот и барот.

 

Положба: 500м од центар на Фурка
Сместување: 37 соби
Собите се опремени со: фрижидер, клима, ТВ, балкон, туш тоалет.
Услуга: се вклучено (all inclusive)
Содржини: ресторан, коктел бар покрај базен 
Плажа: 400м од песочна плажа
Спорт и забава: отворен базен со посебен дел за деца, столен тенис, кошарка, игралиште за деца.

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)