ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Bomo Bellagio Hotel 3* - Fourka
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

  

Положба: Фурка, 400 метри од плажа
Сместување: хотелските соби се комплетно опремени, имаат клима уреди, ТВ, купатило
Услуга: All inclusive (се вклучено)
Содржини: рецепција, ресторан, бар
Плажа: на 400м од песочна плажа.
Спорт и забава: надворешен базен

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)