ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Bomo Aristoteles Holiday Resort & Spa 4* - Ouranopolis
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

  

Локација: 3км од Уранополис, 110км од Солун. Хотелот е на 50 м од плажа.
Капацитет : 235 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски Содржини: ресторан, таверна, бар (маин бар, поол бар), диско клуб, фитнес центар, турска бања, сауна, џакузи, мини маркет, мини клуб, детско игралиште,ТВ сала, спортски терени (тенис, кошарка,одбојка, мини аква парк, спортови на вода
Опременост на собите: бања, клима уред, ТВ, радио и телефон.

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)