ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
БАНСКО 11. Октомври
KAtegorija
Bansko - Hotel Regnum 5* - 11. Oktomvri
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат:


- Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера


- Користење на “REGNUM SPA CENTER”: внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар


- Користење на “REGNUM AQUA PARK” (од 01.06-31.08 или во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште


- Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода


- Детски кат и анимација за деца


- Паркинг, интернет, сеф

 


Во цените не е вклучено: патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Организиран превоз:

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање: 11.10.2018 | Враќање: 14.10.2018

Цена за повратен билет: 35€ по лице

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)