ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
БАНСКО 11. Октомври
KAtegorija
Bansko - Hotel Perun Lodge 4* - 11. Oktomvri
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

 

- Ноќевање на база појадок и вечера


- Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)


- Интернет, паркинг

 


Во цените не е вклучено: патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

 

Организиран превоз:

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање: 11.10.2018 | Враќање: 14.10.2018

Цена за повратен билет: 35€ по лице

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)