ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Несебар
KAtegorija
Aqua Park Resort 4* - Несебар
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Aqua Park Resort 4* - Несебар

 

AQUA PARADISE RESORT е нов хотел кој што започнува со работа на 26.06.2018.

Хотелот се наоѓа на 5 минути возење од плажа. Се состои од 375 соби (стандард, фамилијарни и едноспални апартмани), работи на услуга  all inclusive. Има 2 ресторани и лоби бар кои работат 24/7. Во склоп на хотелот има затворен базен, отворен базен, фитнес центар и игротека за деца. Секоја од собите е опремена со ТВ. Интернет е достапен на јавните површини.

 

Сите гости во хотелот Aqua Paradise можат бесплатно да го користат Аква паркот

  

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО (All Inclusive)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕВРА, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 ДЕНАРИ

 

 

РЕДОВЕН ПРЕВОЗ НА РЕЛАЦИЈА СКОПЈЕ – КУМАНОВО – К.ПАЛАНКА – БУРГАС – ПОМОРИЕ – СОНЧЕВ БРЕГ – НЕСЕБАР

 

ВРЕМЕ НА ПОАЃАЊЕ ОД СКОПЈЕ: 21:00

КУМАНОВО: 21:30

КРИВА ПАЛАНКА: 22:00

 

ВРЕМЕ НА ПОАЃАЊЕ: (СЕ ТРГНУВА ПО МАКЕДОНСКО ВРЕМЕ)

 

СОНЧЕВ БРЕГ: 13:30

НЕСЕБАР:14:00

ПОМОРИЕ: 14:30

БУРГАС:15:00

 

ЦЕНА НА ПОВРАТЕН БИЛЕТ:

СКОПЈЕ – БУРГАС – ПОМОРИЕ – СОНЧЕВ БРЕГ – НЕСЕБАР – 45 ЕВРА

 

ЕДЕН ПРАВЕЦ – 30 ЕВРА

ЗА ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ ПОВРАТЕН БИЛЕТ 30 ЕВРА

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)