ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Метаморфозис
Apartmani Metamorfosis 1 | Metamorfozis - Leto 2024 - 10 nokjevanja
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Локација: Вилата се наоѓа во центарот на градот, во близина на црквата и хотелот Симеон. Вилата е составена од две згради од кои Metamorfosis 1 од плажата е оддалечена околу 160 метри.

Опис: Апартманите Метаморфозис располагаат со дуплекс апартмани во кои можат да се сместат од две до шест лица. Секој апартман има по две спални соби и дневен престој со кујна и трпезариски дел. Секој апартман има опремена кујна со шпорет, бања, тераса, WIFI, клима вклучена во цената.

 

 

 

-20% попуст за уплати во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со уплатени 40% аконтација

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)