ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Уранополис - Вила Thanos
Апартман бр. 6 - Вила Tanos - Уранополис
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Апартман бр. 6

Четирикреветен апартман на втор спрат со две соби. Во првата соба има два единечни кревети со нормална големина, телевизор и клима уред. Кујната е во истата просторија и е опремена со решо со две рингли, основни садови за готвење и јадење и фрижидер со издвоена комора. Од собата се излегува на мала тераса која нема поглед. Втората соба е издвоена со лизгачка врата и има два единечни кревети со нормални димензии и мебел. Од собата се излегува на мала тераса која има поглед во дворот на соседната вила. Апартманот има купатилото со нормална големина. Напомена: И двете тераси во овој апартман се мали и не е возможно да се постават маси и столчиња на ниту една од нив. Затоа во првата просторија има пластична маса и столчиња каде туристите можат да се хранат.

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)