ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Сарти - Вила Angeliki
KAtegorija
Апартман бр. 2 - Вила Angeliki - Сарти
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Апартман бр: 2

 

Шесткреветен апартман дуплекс на високо приземје кој има поглед во дворот на вилата. Апартманот е многу простран, има неколку посебни простории од кои две се издвоени спални соби со врати и посебна кујна. Кујната се наоѓа на самиот влез во апартманот, опремена е со мини шпорет со рерна, аспиратор, голем фрижидер со одделна комора и комплет садови за готвење и јадење. Во оваа просторија има трепезариска маса и столчиња. Вториот дел од апартманот е сосема издвоен со врата. Во тој дел е купатилото со нормална големина и со сопствен бојлер и две спални соби секоја издвоена со врата. Во едната спална соба има еден дупли кревет, мебел, телевизор и клима, а од собата се излегува на многу мала тераса. Втората спална соба има еден дупли и еден единечен кревет, мебел, телевизор и клима. Од оваа соба се излегува на терасата која е пространа, опремена е со пластични маси и столчиња и има поглед во дворот на вилата.

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)