ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Сарти - Вила Angeliki
KAtegorija
Апартман бр. 1 - Вила Angeliki - Сарти
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Апартман бр:1

Шесткреветен апартман дуплекс на високо приземје кој има поглед на улицата и во дворот на вилата. Апартманот има три простории, од кои две се посебно издвоени спални соби со врати и посебна кујна што се наоѓа во средина меѓу двете соби. Во едната спална соба има еден дупли и еден единечен кревет, мебел, телевизор и клима. Од собата се излегува на потесна тераса која е во должина на целиот апартман, опфаќајќи ја и втората спална соба. Терасата има поглед кон улицата и кон дворот на вилата и е опремена со пластична маса и столчиња. Во втората спална соба еден дупли и еден единечен кревет, мебел, телевизор и клима. Од оваа соба се излегува на истата долга тераса од две врати кои се заштитени со комарници. Во средината меѓу двете спални соби има комплетно опремена кујна во која има електрично решо, аспиратор, голем фрижидер со одделна комора и комплет садови за готвење и јадење. Апартманот има купатило со нормална големина и сопствен бојлер. 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)