ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Хотели Грција
KAtegorija
Anna Hotel - Pefkohori
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелот се наоѓа во мирниот дел на Пефкохори, на околу 200 метри од центарот на градот и на 500 метри од плажата. Располага со базен и бар покрај базенот, ресторан, паркинг, преубава градина. Чадорите и лежалките околу базенот се вклучени во цената, а интернетот  е бесплатен во јавните делови на хотелот. Собите се реновирани во 2012 година.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)