ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Кемер
KAtegorija
Akka Alinda 5* - Кемер
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Akka Alinda Hotel 

All Inclusive

 

 

 

- Безалкохолни пијалаци и локални алкохолни пијалаци до полноќ

- Пијалаци во диско клубот до 02:30

- Топли пијалаци во Turc Cafe

- Оброци со шведска маса

- Меѓуоброци

- Палачинки и турски специјалитети

- Ручек во Snack bar

- Сладолед во одредени часови

 

 

Забава:

 

- Активна анимација во текот на денот

- Игри и спортски натпревари

- Претстави во амфитеатарот

- Жива музика

- Кино

- Диско на отворен простор

- Одбојка на плажа

- Пинг понг

- Сала за вежбање

- Сауна

 

 

За деца:

 

- Базен со 2 лизгалки

- Игралиште

- Забавни програми

- Посебна исхрана

 

 

Услуги со доплата:

 

- Масажа

- Некои увозни алкохолни пијалоци

- Компјутерски игри

- Билијард

 

 

На следниот линк можете да пребарате и споредите цени за сите хотели од чартер програмата за Турција - Лето 2018:

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)