ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
24. МАЈ
KAtegorija
24. Мај во Грција - организиран превоз
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

24. МАЈ ВО ГРЦИЈА-ХАЛКИДИКИ

(24.05.2018-27.05.2018)

 

4 дена / 3 ноќевања во студија и апартмани

 

 

ТОРОНИ - ВИЛА „BLUE SEA”

НЕОС МАРМАРАС - ВИЛА „MERSINIS”

 САРТИ ВИЛА ANGELIKI

 

Цена по лице со вклучен превоз  ......... 69 евра (4280 денари)

  

Напомена: 

- При сместување во трокреветно и четирикреветно студио плаќаат 2 лица, останатите доплаќаат само превоз.

- При сместување  во петкреветен и шесткреветен дуплекс апартман плаќаат 3 лица, останатите  доплаќаат само превоз.

- Цена на повратен билет – 35 евра. Деца до 2 години бесплатно (без седиште), од 2-12 години-25 евра. Во случај на сопствен превоз цената се намалува за 10 евра по лице.

 

 

Информации, резервации и уплата:

 

ТА„Атлантик Турс“ Кавадарци

телефон/факс: 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885

ТА „Атлантик Турс“ Скопје

телефон/факс: 02/ 3109 825 ; 3109  826

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)