ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2017 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
23. ОКТОМВРИ - 2017
KAtegorija
23. ОКТОМВРИ ВО БАНСКО
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Прв ден: 21.10.2017 год. (сабота)

 

 04.00 часот. Заминување на групата од Скопје и во 05.30 од Кавадарци (пред туристичките агенции) кон Банско. Се патува преку Струмица и граничниот премин Ново Село со попатни одмори. Пристигнување во Банско околу пладне. Сместување во хотел „Belvedere Holiday Club 4****во едноспални и двоспални апартмани (www.belvedereholidayclub.bg) . Слободно време за одмор икористење на спа центарот:внатрешен базен, сауна,парна бања, фитнес центар, џакузи. Вечера. Ноќевање.

 

 Втор ден: 22.10.2017 год. (недела)

 

 Појадок. Слободно време за прошетка низ Банско и за индивидуално разгледување на градот или за користење на спа центрот во хотелот. Вечера. Ноќевање.

 

Трет ден: 23.10.2017 год. (понеделник)

 

 Појадок. Слободно време за прошетка низ Банско. Околу пладне заминување на групата кон Македонија. Пристигнување во Кавадарци и Скопје во вечерните часови.

 

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ ...... 69 евра

(плаќање во денарска притиввредност)

  

Во цената на аранжманот се вклучени следните услуги:

- Превоз на наведената релација

- Две ноќевања со појадок и вечера во хотел „Belvedere Holiday Club“ 4**** во Банско

- Користење на спа центарот во хотелот

- Организација на аранжманот и придружник на патувањето

 

 

Во цената на аранжманот не се вклучени следните услуги:

- Патничко осигурување

  

Услови за деца: до 6 години бесплатно… деца од 6 до 11,99 години плаќаат 50% од аранжманот

 

Напомена: За реализација на аранжманот потребни се минимум 40 патници !

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)