ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
KAtegorija
ХОТЕЛ: BELVEDERE Holiday Club 4* - ЗИМА 2016/2017
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 

ЗИМА 2016/2017

ХОТЕЛ BELVEDERE Holiday Club4*

 

 

Тип на сместување

Услуга

Термин

19.12.2015-
2
5.12.2015

Термин

26.12.2016-
02.01.2016

Термин

02.01.2017-
09.01.2017

Термин

10.01.2017-
19.02.2017

Термин

20.02.2017-
01.04.2017

Минимален престој

 

2 ноќевања

3 или 5 ноќевања

3 или 5 ноќевања

3 или 5 ноќевања

2 ноќевања

Апартман со една спална (цена за едно лице)

BB

27 €

52 €/49 €

38 €/35

32 €/29 €

27 €

HB

32

56 €/53 €

45 €/42

38 €/35

32

Апартман со две спални (цена за едно лице)

BB

23 €

47 €/44 €

35 €/32

29 €/26 €

23,5 €

HB

28

52 €/48

42 €/38

36 €/32

28

Трето или петто возрасено лице на дополнителен кревет

BB

16 €

21 €

21 €

21 €

16 €

HB

23 €

26 €

26 €

26 €

23 €

Дете од 6-11,99 год.

BB

8

10 €

10 €

10 €

8

HB

10

13 €

13 €

13 €

10

* Цените со црвена боја се однесуваат на аранжманите со минимален престој од 5 ноќевања.

 

Новогодишна вечера (незадолжителна):Возрасни - 75, за деца  од 6-11.99 г. - 40

 

 

Цената вклучува:

 -  Ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера по лицекористење на  внатрешен базен со вградени тангенторни ефекти, финска сауна, парна бања, инфрацрвена сауна со вградени паноа од хималајска сол, фитнес, внатрешно џакузиинтернет,паркинг,детски оддел, фудбалско игралиште, мини кошаркарско игралиште и туристичка такса.

 

 

Цената не вклучува:

         - Користење на бањарки (доплата на рецепција во хотелот)

-Патничко осигурување и превоз

 

 

Услови за деца:

- Дете до 5,99 години бесплатно сместување (со 2 возрасни)

 

 

Напомена:

- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица

(2 лица плаќаат 100 %, останатите според возраста)

           - Во апартманите со две спални можат да се сместат 4+2 лица

(4 лица плаќаат 100 %, останатите според возраста )

 

 

Плаќање исклучиво во денари по курс 62

 

Атлантик Турс Ви овозможува да резервирате и да извршите уплата преку интернет !
Фотографии од соби и плажи

   ХОТЕЛ: BELVEDERE HOLIDAY CLUB 4* - Банско, Бугарија
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)