ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2017 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Лефкада
Vila Ionion | Lefkada (Nidri) - Leto 2017

Vila Ionion | Lefkada (Nidri) - Leto 2017

Куќата “Ionion” е лоцирана на 3-5 минути пеш од пристаништето во Нидри. Ново изградена куќа со сопствен базен. Апартманите се трикреветни и четирикреветни и се со комплетно опремена кујна, WC, ТВ, клима уред (вклучен во цена).

Vila Filoxenia | Lefkada (Nikijana) - Leto 2017

Vila Filoxenia | Lefkada (Nikijana) - Leto 2017

Ново изградената куќа “Filoxenia” е лоцирана на само 20 метри од плажата во Никијана. Располагаме со дуплекс апартмани, апартмани и трикреветни и двокреветни студија. Сите се со комплетно опремена кујна, тоалет, ТВ, тераси , клима уред(вклучен во цена).

Vila Makis | Lefkada (Vasiliki) - Leto 2017

Vila Makis | Lefkada (Vasiliki) - Leto 2017

Куќата “Makis” е лоцирана долж брегот на плажата во Василики не подалеку од 40 метри. Сите соби имаат комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима-уред и тераса.

Vila Pension Holidays | Lefkada (Vasiliki) - Leto 2017

Vila Pension Holidays | Lefkada (Vasiliki) - Leto 2017

Куќата “Pension Holidays” е лоцирана на пристаништето во Василики, на 100м од плажа. Сите студија се трикреветни и имаат поглед кон морето. Студијата имаат комплетно опремени кујни, ТВ, балкон, клима(вклучена во цена).